توضیحات

روغن های روان کننده Mobil DTE از سری روغن های روان کننده با کارایی بالا هستند که عمدتا برای استفاده مجدد در سیستم های روانکاری در چرخ دنده ها و یاتاقان ها استفاده مجدد می شوند. آنها از سهام پایه ای باکیفیت و یک سیستم افزودنی اختصاصی تهیه شده اند تا از محافظت عالی در برابر زنگ زدگی ، مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و تخریب حرارتی و همچنین محافظت بسیار بالا در برابر سایش ، به علاوه مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی در دمای بالا فلزات نرم برخوردار باشند. آنها دارای مقاومت پذیری خوبی هستند که به آب و سایر آلاینده ها اجازه می دهد تا به راحتی از روغن موجود در مخزن سیستم جدا شوند. سری Double Letter Mobil DTE Oil در چهار درجه ویسکوزیته ISO از ۱۵۰ تا ۴۶۰ موجود است.

 

ویژگی ها و مزایا:

 

مقاومت عالی در برابر تخریب حرارتی / اکسیداتیو و شیمیایی

 

ماندگاری طولانی مدت روان کننده با طولانی شدن دوره تخلیه و کاهش هزینه های جایگزینی محصول. کاهش رسوبات فیلتر و عمر طولانی تر فیلتر

 

کاربردها:

 

. واحدهای چرخ دنده متوسط ، بیل ، مارپیچ و شاه ماهی دارای وظیفه متوسط

 

  • سیستم های گردشی

 

  • Mobil DTE Oil Extreme Heavy و BB می تواند در سیستم های هیدرولیک با استفاده از پمپ های پیستونی دنده ای ، پره ای ، شعاعی و محوری که در آن مایعات ضد سایش هیدرولیک مورد نیاز است و میزان ترخیص آنها نسبتاً زیاد باشد ، قابل استفاده باشد.